Kargo Takip Blog - PAGE 2 - Kargo Takip
 
 
 

Posta Kodu Neden Önemlidir?

Adresinizin posta kodunu bilmek önemlidir. Çünkü posta kodu hem mektup veya kargo paketlerinizi gönderirken firmaya sınıflandırma açısından büyük kolaylık sağlar, hem de paketinizi adresinize teslim edecek olan kargo personeli için bazen hayat kurtarır.

Devamını oku...

Kargom Nerede

Ziyaretçilerimizden en çok aldığımız sorudur bu: KARGOM NEREDE? Aslını isterseniz Kargo Takibi olarak kendimizi bu sorunun en pratik cevabını sunmaya adadık ancak yine de bu sorunun ardı arkası kesilmiyor.

Devamını oku...

PTT Kargo Takip

Online alışveriş yaygınlaştıkça dolandırıcılar da yeni yeni yöntemler bulmaya, bu konudaki yeteneklerini (!) artırmaya devam ediyorlar. Gönderilen ürünlerin sipariş edilenden farklı çıkmasına razıyız, ödeme yapmanıza rağmen hiç ürün göndermeyen firmalar bile var maalesef. PTT Kargo da bu tür mağduriyetlerin önlenmesini sağlamak üzere bir duyuru yayınladı.

Devamını oku...

N11 Kargo Takip

N11.com sitesinde farklı kategorilerde farklı mağazalar satış yapabilmektedir. Dolayısıyla her ne kadar N11.com müşterisi iseniz de aslında farklı mağazalardan alışveriş yapıyorsunuz. N11.com bu mağazaları bünyesinde barındıran büyük bir alışveriş sitesi. Hal böyle olunca kargo takip nasıl yapılır konusunda cevaplanması gereken farklı sorular var.

Devamını oku...

Trendyol Kargo Takip

Trendyol.com siparişleri Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile müşterilerine göndermektedir. Trendyol.com'dan verdiğiniz siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenmek çok kolay.

Devamını oku...

Sefamerve Kargo Takip

Sefamerve.com müşterilerine gönderdiği paketlerin takibi için teknolojiyi iyi kullanan bir İnternet sitesi. Firma hem yurtiçi hem de yurtdışına kargo gönderdiği için bazı şeylerin bilinmesinde fayda var.

Devamını oku...

Hepsiburada Kargo Takip

Hepsiburada.com İnternet sitesinden aldığınız bir ürün farklı kargo firmaları aracılığı ile adresinize gönderilebilir. Hepsiburada.com Türkiye içi gönderiler için Aras Kargo, Yurtiçi Kargo ve Horoz Lojistik firmaları ile anlaşmalı olduğundan siparişinizin kargo işlemleri aşamasında bu firmalardan birini seçerek kargonuzun adresinize gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Devamını oku...

Diğer Makaleler...

En Yakın Kargo Şubesi
Posta Kodu Ara
KARGO TAKİBİ YASAL UYARI

KargoTakibi.com'da sunulan hizmetler kargo şirketlerinin İnternet sitelerinden alınan bilgiler ışığında sunulmaktadır. Kargo Takibi İnternet sitesi, sunulan bilgileri güncelleme sıklığını kendisi belirlemektedir. Kargo teslim süresi adresinizin şehir merkezine uzaklığına ve seçtiğiniz kargo hizmeti türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. KargoTakibi.com, sitede yer alan paket teslim süresinin kesinliğini garanti etmez. Aynı şekilde kargo fiyatları kargo şirketlerinin inisiyatifindedir. KargoTakibi.com kargo firmalarının fiyat politikalarına etki edemez. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak hangi kargo firması ile gönderi yapılacağına karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Gerek site üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda kargo sahiplerinin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan KargoTakibi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Adresinize en yakın kargo şubesini öğrenmek için En Yakın Kargo Şubesi modülünden faydalanabilirsiniz. Bu sayfamızdan kargo firmasının adı üzerinden sorgulama yapabileceğiniz gibi illere göre adresinize en yakın kargo şubesi bilgisini sorgulayabilirsiniz.

KargoTakibi.com, Kargo Takip, En Yakın Kargo Şubesi, Kargo Ücretleri ve Posta Kodu Sorgulama Adresiniz.