Konya Posta Kodu - Kargo Takip
 
 
 

Konya Posta Kodu

 

KONYA POSTA KODU : 42000

 
KONYA ilçe ve semtlerine ait ayrıntılı posta kodu listesi aşağıdaki gibidir.

Ahırlı Posta Kodu

Akören Posta Kodu

Akşehir Posta Kodu

Altınekin Posta Kodu

Beyşehir Posta Kodu

Bozkır Posta Kodu

Cihanbeyli Posta Kodu

Çeltik Posta Kodu

Çumra Posta Kodu

Derbent Posta Kodu

Derebucak Posta Kodu

Doğanhisar Posta Kodu

Emirgazi Posta Kodu

Ereğli Posta Kodu

Güneysınır Posta Kodu

Hadim Posta Kodu

Halkapınar Posta Kodu

Hüyük Posta Kodu

Ilgın Posta Kodu

Kadınhanı Posta Kodu

Karapınar Posta Kodu

Karatay Posta Kodu

Kulu Posta Kodu

Meram Posta Kodu

Sarayönü Posta Kodu

Selçuklu Posta Kodu

Seydişehir Posta Kodu

Taşkent Posta Kodu

Tuzlukçu Posta Kodu

Yalıhüyük Posta Kodu

Yunak Posta Kodu

 

Türkiye Genelinde En Çok Aranan Posta Kodları

Ankara Çankaya Posta Kodu, Trabzon Uzungöl Posta Kodu, İstanbul Kadıköy Posta Kodu

 


Kargo ve mektup gönderilerinizde adres yazarken posta kodu bilgisini yazmaya özen gösterin. Posta kodu, gönderilerinizin adrese daha hızlı ulaşmasına imkan sağlayabilen önemli bir bilgidir.

Farklı semtlerin posta kodu farklı olabildiği için posta kodu sorgulamalarınızı yaparken ilçe seçimini yaptıktan sonra semt bilgisini de seçmek daha doğru sonuç verecektir.

Posta Kodu, sadece rakamlardan oluşabileceği gibi harf ve rakamların kombinasyonlarından da oluşabilir. İngiltere gibi posta sektörünün çok gelişmiş olduğu ülkelerde BN2 1JJ gibi posta kodları kullanılırken ülkemizde standart olarak 06540 gibi sadece rakamlardan oluşan bir "posta kodu" formatı belirlenmiştir.

 

En Yakın Kargo Şubesi
Posta Kodu Ara
KARGO TAKİBİ YASAL UYARI

KargoTakibi.com'da sunulan hizmetler kargo şirketlerinin İnternet sitelerinden alınan bilgiler ışığında sunulmaktadır. Kargo Takibi İnternet sitesi, sunulan bilgileri güncelleme sıklığını kendisi belirlemektedir. Kargo teslim süresi adresinizin şehir merkezine uzaklığına ve seçtiğiniz kargo hizmeti türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. KargoTakibi.com, sitede yer alan paket teslim süresinin kesinliğini garanti etmez. Aynı şekilde kargo fiyatları kargo şirketlerinin inisiyatifindedir. KargoTakibi.com kargo firmalarının fiyat politikalarına etki edemez. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak hangi kargo firması ile gönderi yapılacağına karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Gerek site üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda kargo sahiplerinin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan KargoTakibi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Adresinize en yakın kargo şubesini öğrenmek için En Yakın Kargo Şubesi modülünden faydalanabilirsiniz. Bu sayfamızdan kargo firmasının adı üzerinden sorgulama yapabileceğiniz gibi illere göre adresinize en yakın kargo şubesi bilgisini sorgulayabilirsiniz.

KargoTakibi.com, Kargo Takip, En Yakın Kargo Şubesi, Kargo Ücretleri ve Posta Kodu Sorgulama Adresiniz.