N11 Kargo Takip - Kargo Takip
 
 
 

N11 Kargo Takip

N11.com sitesinde farklı kategorilerde farklı mağazalar satış yapabilmektedir. Dolayısıyla her ne kadar N11.com müşterisi iseniz de aslında farklı mağazalardan alışveriş yapıyorsunuz. N11.com bu mağazaları bünyesinde barındıran büyük bir alışveriş sitesi. Hal böyle olunca kargo takip nasıl yapılır konusunda cevaplanması gereken farklı sorular var.

Öncelikle N11.com'dan sipariş vermeden önce ürünün mağaza tarafından hangi kargo firması ile gönderileceğini kontrol edin. Ürün mağaza tarafından adresinize kargolandıktan sonra mağaza, kargo firması ve kargo takip kodu gibi bilgileri N11.com üzerinden sisteme girer. Aynı anda sisteme kayıtlı e-posta hesabınıza kargo takip kodu ve kargo firmasının bilgileri otomatik olarak gönderilir. Bundan sonrası çok daha kolay.

Kargo Firmaları sayfamızdan ürün adresinize hangi kargo firması ile gönderilmişse o firmanın üstüne tıklayın. Açılan sayfada yurtiçi kargo takip butonunun üzerine tıkladıktan sonra kargo firmasının kargo takip sayfasına ulaşacaksınız. Buraya e-postada belirtilen kargo takip kodunuzu girdikten sonra ürünün o anda nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

En Yakın Kargo Şubesi
Posta Kodu Ara
KARGO TAKİBİ YASAL UYARI

KargoTakibi.com'da sunulan hizmetler kargo şirketlerinin İnternet sitelerinden alınan bilgiler ışığında sunulmaktadır. Kargo Takibi İnternet sitesi, sunulan bilgileri güncelleme sıklığını kendisi belirlemektedir. Kargo teslim süresi adresinizin şehir merkezine uzaklığına ve seçtiğiniz kargo hizmeti türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. KargoTakibi.com, sitede yer alan paket teslim süresinin kesinliğini garanti etmez. Aynı şekilde kargo fiyatları kargo şirketlerinin inisiyatifindedir. KargoTakibi.com kargo firmalarının fiyat politikalarına etki edemez. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak hangi kargo firması ile gönderi yapılacağına karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Gerek site üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda kargo sahiplerinin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan KargoTakibi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Adresinize en yakın kargo şubesini öğrenmek için En Yakın Kargo Şubesi modülünden faydalanabilirsiniz. Bu sayfamızdan kargo firmasının adı üzerinden sorgulama yapabileceğiniz gibi illere göre adresinize en yakın kargo şubesi bilgisini sorgulayabilirsiniz.

KargoTakibi.com, Kargo Takip, En Yakın Kargo Şubesi, Kargo Ücretleri ve Posta Kodu Sorgulama Adresiniz.