PTT Kargo Sosyal Hizmetler
 
 
 

PTT Kargo Sosyal Hizmetler

PTT Kargo'nun sosyal hizmetler panolarını görüp de duygulanmamak elde değil. Hem fiyat hem de altındaki iyi niyet göz önünde bulundurduğunuzda PTT'nin sadece kar amacı güden bir kurum değil aynı zamanda ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak için kaygılanan bir kurum olduğunu hemen farkediyorsunuz.

PTT Kitap Taşıma Kampanyası

Aslında yeni bir hizmet değil bu. 2012'den beri uygulanan bir proje. İçinde 1 kg'a kadar kitap bulunan APS gönderileri 3 TL'ye gönderebiliyorsunuz. Eğer gönderiniz 1 kg'dan ağırsa o zaman da mevcut tarifeden %50 indirimle faydalanıyorsunuz.

PTT Kargo bu hizmetin kitap okuma alışkanlığının geliştirilmesine katkıda bulunmak için maddi çıkar gözetmeksizin sunulduğunu açıklamıştır. İndirim oranı göz önünde bulundurulduğunda gayet başarılı bir proje. Kargo Takibi olarak kendilerini tebrik ediyoruz.

 

PTT Aile Dostu Kampanyası

Ailenin ve Dinamik Nüfus Yapısının Korunması Programı Eylem Planı kapsamında PTT kargo da kolları sıvamış görünüyor. Bu plan kapsamında aile bireyleri birbirlerine paket gönderecekleri zaman %10 indirim kazanıyorlar. Bunun için kargonuzu teslim ederken aile dostu kampanyasından faydalanmak istediğinizi söylemeniz yeterli.

Her ne kadar indirim oranını birazcık düşük bulsak da bu manidar projelerinden ötürü kendilerini tebrik ediyoruz. Gönül isterdi ki aile içi gönderiler %50 indirimle gönderilsin.

 

En Yakın Kargo Şubesi
Posta Kodu Ara
KARGO TAKİBİ YASAL UYARI

KargoTakibi.com'da sunulan hizmetler kargo şirketlerinin İnternet sitelerinden alınan bilgiler ışığında sunulmaktadır. Kargo Takibi İnternet sitesi, sunulan bilgileri güncelleme sıklığını kendisi belirlemektedir. Kargo teslim süresi adresinizin şehir merkezine uzaklığına ve seçtiğiniz kargo hizmeti türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. KargoTakibi.com, sitede yer alan paket teslim süresinin kesinliğini garanti etmez. Aynı şekilde kargo fiyatları kargo şirketlerinin inisiyatifindedir. KargoTakibi.com kargo firmalarının fiyat politikalarına etki edemez. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak hangi kargo firması ile gönderi yapılacağına karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Gerek site üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda kargo sahiplerinin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan KargoTakibi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Adresinize en yakın kargo şubesini öğrenmek için En Yakın Kargo Şubesi modülünden faydalanabilirsiniz. Bu sayfamızdan kargo firmasının adı üzerinden sorgulama yapabileceğiniz gibi illere göre adresinize en yakın kargo şubesi bilgisini sorgulayabilirsiniz.

KargoTakibi.com, Kargo Takip, En Yakın Kargo Şubesi, Kargo Ücretleri ve Posta Kodu Sorgulama Adresiniz.