PTT Kargo'dan İndirim, PTT Kargo takip - Kargo Takip
 
 
 

PTT Kargo'dan İndirim, PTT Kargo takip

PTT Kargo indirim kampanyası düzenledi.

 

PTT Kargo online alışverişin zirve yaptığı Öğretmenler Günü, Anneler Günü, Babalar Günü ve yılbaşı gibi özel zamanlarda müşterilerine indirim yapmanın yanı sıra yıl boyunca müşteri memnuniyeti kazanmak için özel günlerde sınırlı kalmaksızın kampanyalar da yapmakta. 

31 Aralık 2018'e kadar geçerli olan yeni kampanyaya göre tüm bireysel müşterilerin APS kurye, posta kargosu ve kargo gönderileri yüzde 25 indirimli. İndirim Posta ve Telgraf Ücret Tarifesi üzerinden 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli.

Türkiye'nin en büyük dağıtım ağına sahip olan PTT Kargo yeni kampanyalarıyla müşteri kitlesini büyütmeyi hedefliyor.

PTT Kargo gönderilerinizi sitemiz üzerinden PTT Kargo Takip sayfamızdan online olarak takip edebilirsiniz.

En Yakın Kargo Şubesi
Posta Kodu Ara
KARGO TAKİBİ YASAL UYARI

KargoTakibi.com'da sunulan hizmetler kargo şirketlerinin İnternet sitelerinden alınan bilgiler ışığında sunulmaktadır. Kargo Takibi İnternet sitesi, sunulan bilgileri güncelleme sıklığını kendisi belirlemektedir. Kargo teslim süresi adresinizin şehir merkezine uzaklığına ve seçtiğiniz kargo hizmeti türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. KargoTakibi.com, sitede yer alan paket teslim süresinin kesinliğini garanti etmez. Aynı şekilde kargo fiyatları kargo şirketlerinin inisiyatifindedir. KargoTakibi.com kargo firmalarının fiyat politikalarına etki edemez. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak hangi kargo firması ile gönderi yapılacağına karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Gerek site üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda kargo sahiplerinin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan KargoTakibi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Adresinize en yakın kargo şubesini öğrenmek için En Yakın Kargo Şubesi modülünden faydalanabilirsiniz. Bu sayfamızdan kargo firmasının adı üzerinden sorgulama yapabileceğiniz gibi illere göre adresinize en yakın kargo şubesi bilgisini sorgulayabilirsiniz.

KargoTakibi.com, Kargo Takip, En Yakın Kargo Şubesi, Kargo Ücretleri ve Posta Kodu Sorgulama Adresiniz.