Trendyol Kargo Takip
 
 
 

Trendyol Kargo Takip

Trendyol.com siparişleri Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile müşterilerine göndermektedir. Trendyol.com'dan verdiğiniz siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenmek çok kolay.

Siparişinizi tamamladıktan sonra Trendyol.com > Hesabım/Siparişlerim sayfasından ürününüzün hazırlık aşamasında mı olduğu yoksa kargoya teslim edilip edilmediği bilgisine erişmeniz mümkün.

Bununla birlikte ürün kargoya teslim edildikten sonra kargo şirketi tarafından Trendyol.com sisteminde kayıtlı cep telefonunuza içinde Kargo Takip kodunuzun olduğu bir SMS gönderilmektedir. Kargo takip kodunuzu elde ettikten sonra sitemizdeki Kargo Firmaları sayfasından Yurtiçi Kargo veya MNG Kargo linkine tıklayın. Açılan sayfada yurtiçi kargo takip butonuna tıkladıktan sonra ilgili kargo firmasının doğru sayfasına yönlendirileceksiniz. Buraya SMS'le gönderilen kargo takip kodunuzu girerek paketinizin o anda nerede olduğunu rahatlıkla takip edebilirsiniz.

 

 

En Yakın Kargo Şubesi
Posta Kodu Ara
KARGO TAKİBİ YASAL UYARI

KargoTakibi.com'da sunulan hizmetler kargo şirketlerinin İnternet sitelerinden alınan bilgiler ışığında sunulmaktadır. Kargo Takibi İnternet sitesi, sunulan bilgileri güncelleme sıklığını kendisi belirlemektedir. Kargo teslim süresi adresinizin şehir merkezine uzaklığına ve seçtiğiniz kargo hizmeti türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. KargoTakibi.com, sitede yer alan paket teslim süresinin kesinliğini garanti etmez. Aynı şekilde kargo fiyatları kargo şirketlerinin inisiyatifindedir. KargoTakibi.com kargo firmalarının fiyat politikalarına etki edemez. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak hangi kargo firması ile gönderi yapılacağına karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Gerek site üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda kargo sahiplerinin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan KargoTakibi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Adresinize en yakın kargo şubesini öğrenmek için En Yakın Kargo Şubesi modülünden faydalanabilirsiniz. Bu sayfamızdan kargo firmasının adı üzerinden sorgulama yapabileceğiniz gibi illere göre adresinize en yakın kargo şubesi bilgisini sorgulayabilirsiniz.

KargoTakibi.com, Kargo Takip, En Yakın Kargo Şubesi, Kargo Ücretleri ve Posta Kodu Sorgulama Adresiniz.