KARGO ASİSTANINIZ

Kargo göndermek ya da takibini yapmak isteyenler için tüm araçları bir araya getirdik. Hazırsanız başlayalım.

KARGO ÜCRETLERİ

Çok sayıda kargo şirketinin yüzlerce farklı kargo tarifesi bulunmaktadır. İhtiyacınıza en uygun kargo ücretini belirlemek için önceliklerini iyi belirlemeniz gerekiyor.

Eğer kargonuzun süre esnekliği varsa ekspres servisleri kullanmamanızı öneririz. Daha hızlı demek genellikle daha pahalı anlamına gelir.

Kargo şubesindeki yetkili size ekspres servis kullanıp kullanmayacağınızı sorduğunda bunu aklınızda bulundurun.

Aşağıdaki butonu kullanarak yaklaşık kargo ücretlerine ulaşabilirsiniz.

KARGO ÜCRETLERİ


KARGO TESLİM SÜRELERİ

Ülkemizde kargo teslim süreleri standart gönderiler için ortalama 3-5 gün arasında değişmektedir.

Paketin varış adresi şehir merkezindeyse bu süre 2 güne düşebilmektedir. Kargo teslim süresinni hesaplanmasında en kritik faktörler mesafe ve kullandığınız hizmetin türüdür.

Aşağıdaki butona tıkladığınızda açılan sayfada en uzak iki adres arasındaki teslim süreleri kargo şirketi bazlı ortalama olarak verilmiştir.

KARGO TESLİM SÜRELERİ


KARGO MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Bazı firmalar 7x24 saat müşteri desteği sunmaktadır. Hemen hemen hepsinin online destek hattına şikayetlerinizi haftanın her saati ulaştırabilirsiniz ancak müşteri hizmetleri yetkilisiyle görüşmek her saatte mümkün olamayabiliyor.

Bu yüzden kargo ve online alışveriş sitesi bazlı çağrı merkezi telefonlarını ve çalışma saatlerini aşağıdaki butona tıklayarak ulaştığınız sayfalarda detaylı olarak verdik.

KARGO MÜŞTERİ HİZMETLERİ


SIK SORULAN SORULAR

Aklınızdaki o soruyu sizden önce en az bin kişinin de merak ettiğini biliyor muydunuz?

Müşteri hizmetlerini aramadan önce aşağıdaki butona tıklayın ve açılan sayfadan sorunuzun cevabını arayın. Muhtemelen cevaplamışızdır.

Eğer orada bulamadıysanız iletişim sayfamızdan bize iletin. En kısa zamanda cevaplamaya çalışırız.

SIK SORULAN SORULAR

En Yakın Kargo Şubesi aracımız çok yakında geliyor. Çoğu zaman en hızlı cevapları adresinize en yakın kargo şubesinde bulursunuz. Telefon numaraları, çalışma saatleri ve detaylı adreslerini hazırlıyoruz.Kargo Asistanı

Her sorunuzun cevabını veremeyebiliriz ama işinizi kolaylaştıracağımıza söz verebiliriz.

Kargo firmalarının ya da online alışveriş sitelerinin müşteri hizmetleri bazen çağrı yoğunluğuna bağlı olarak sinir bozucu bir tecrübeye dönüşebilmektedir. Bu yüzden sorularınızın cevaplarını ilk olarak burada bulun istedik.

Kargo ücretini ve teslimat sürelerini bilmeden kargo göndermek sizi ekonomik olarak zora sokabilir. Kargonuzu teslim etmeden önce buradaki bilgilerle kendinizi sağlama alın :)