SÜRAT KARGO TAKİP

Kargonuzu online olarak takip edebilmek için takip kodunuzun olması gerekmektedir. Sürat takip numaranız hazırsa aşağıdaki butonu tıklayarak kargonuzun hareketlerini izleyebilirsiniz.

Kargo takip numaranızı Sürat Kargo şubesinden aldığınız faturanın üstünde ya da e-ticaret sitesindeki Siparişlerim sayfasından öğrenebilirsiniz.

Sürat Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Kargom Nerede sayfasındaki Kargo Takip No ya da Sipariş Kodu yazan alana gönderi takip numarasını yazdıktan sonra hemen altında yer alan kutucuğa Güvenlik kodunun da girilmesi gerekmektedir. Bu bilgileri girdikten sonra Sorgula butonuna tıklandığında kargonuzun en son lokasyonu ve gönderi durumunu öğrenebilirsiniz.

Sürat Kargo Takip

Kargo takip Kodu veya Sipariş kodunu girdikten sonra güvenlik kodu doğrulamasını da geçmeniz gerekmektedir. Eğer güvenlik kodunu doğru okuyamıyorsanız yanında bulunan kırmızı renkli yenile ikonuna tıklayarak yeni bir güvenlik kodu ürettirebilirsiniz.

Sürat Kargo Teslimat Süresi

Edirne'den Hakkari merkeze bir paket göndermek istediğinizde Sürat Kargo ortalama 3 gün içinde teslimat yapmaktadır. Bununla birlikte kargo teslimlerinde teslimat adresinin merkeze uzaklığı bu sürelerin değişmesine sebep olabilmektedir. Merkeze uzak bir köyde ikamet ediyorsanız teslimat sürelerini tedbiren birkaç gün daha uzun değerlendirmenizde fayda var.

Şubeye teslim edilip direkt alıcının adresine gönderilecek olan kargolar için teslimat süreleri kilometre hesabına göre değişmektedir. Sürat Kargo'nun standart teslim süreleri şu şekilde:

600 kilometreden az mesafeler için teslimat süresi 1-3 iş günü arasında değişmektedir.

600-1200 km arasındaki mesafelerde teslimat süresi 2-4 iş günü arasındadır.

1200 kilometreden daha fazla olan mesafelerde kargoların adrese teslim edilmesi 3-5 iş gününü bulabilmektedir.

Teslim sürelerinin hesabında trafik kazaları, olumsuz yol ve hava koşulları, araç arızası ve yola devam edilmesini engelleyecek mücbir sebepler hesaba katılmamıştır.

Sürat Kargo Fiyat

Kargonuzun ücreti ağırlığa, mesafeye, sigorta durumuna ve bunun gibi birkaç faktöre bağlı olarak değişebilmektedir. Sürat Kargo şubesine kargonuzu teslim ederken net fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Yukarıdaki butona tıkladığınızda açılan sayfadan Fiyat Hesapla modülüne tıklamanız gerekmektedir. Karşınıza çıkan formda gönderi türü, adres, gönderim tipi, teslim şekli gibi bilgileri eksiksiz bir şekilde girdiğinizde ortalama bir fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

Edirne'den Hakkari'ye standart bir dosya göndermek istediğinizde ve gönderim ve teslim şekli olarak da sırasıyla Şubede Teslim ve Adrese teslim seçeneklerini işaretlediğinizde ödemeniz gereken fiyat 25,43 TL olarak hesaplanmaktadır.

Aynı adrese en, boy ve yükseklik olarak sırasıyla 5, 20 ve 40 cm olarak girdiğiniz maksimum 1 kg ağırlığındaki bir koliyi göndermek istediğinizde ödemeniz gereken tutar ise 35,21 TL olmaktadır.


Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri ve Çalışma Saatleri

Çağrı Merkezi

0850 202 0202

Çalışma Saatleri

HAFTA İÇİ 08:30 - 18:00

CUMARTESİ 08:30 - 14:00SÜRAT KARGO

Sürat Kargo 2015 yılı itibarıyla TMSF'ye devredilmiştir. Covid-19 dönemindeki hassasiyetlere binaen TVRM sertifikası almıştır. Türkiye'nin her yerine gönderi taşıyan Sürat Kargo, Kredili Kargo, Sürat Tahsilatlı, Sürat Global gibi hizmetler sunmaktadır. Kredili Kargo çok sayıda gönderi potansiyeli olmamakla birlikte indirimli kargo göndermek isteyen firmalar için 5 farklı paketten oluşan bir üyelik servisidir.